Spectralink

Spectralink
Společnost Spectralink je špičkový výrobce velmi kvalitních (ne-li nejkvalitnějších) bezdrátových telefonních přístrojů a systémů pro podniky. Posláním společnosti Spectralink je vybavit mobilní pracující komunikačním nástrojem, který umožní plnit pracovní úkoly lépe a správným způsobem.

Jakožto tvůrce a expert pro vnitropodnikovou bezdrátovou komunikaci, Spectralink vyvíjí zařízení pro moderní dobu a potřeby společností v privátním i státním sektoru. V dynamicky se rozvíjející společnosti a s rychle se měnícími technologiemi jsou komunikační systémy Spectralink stále důmyslnější, inteligentnější a elegantnější. Navíc se systémy Spectralink přizpůsobují potřebám uživatelů na základě připomínek z běžného užívání zařízení. Spectralink se svými produkty nabízí lepší způsob práce a spolupráce díky konceptu, který nazývají WorkSmart.
Vysoce vyškolení a specializovaní experti společnosti Spectralink mají nasbírané bezkonkurenční zkušenosti za dlouhá léta vývoje. Schopnost naslouchat zákazníkům a rozumět jejich potřebám je základem obchodního úspěchu Spectralinku. Kombinace špičkové technologie, neustálé inovace, otevřenosti sytému a schopnost integrace do podnikového prostředí umožňuje společnosti Spectralink dodávat vynikající hlasovou kvalitu a ucelené řešení pro každého, kdo potřebuje v práci komunikovat a je mobilní.

Spectralink Voice Quality Optimization - VQO – je patentovaný systém vyvinutý vlastními silami, který poskytuje mimořádnou hlasovou kvalitu. Systém VQO je vybudován na základě interních zkušeností s  jedním každým zařízením Spectralink a navíc také díky znalostem a odbornou kvalifikací partnerů a specializovaných systémových architektů vně společnosti.

Více o produktech Spectra​link zde.

Přihlášení

Registrace