Reichle & De-Massari

Reichle & De-Massari

Historie

Švýcarská společnost Reichle & De-Massari AG nabyla za více než 50 let mnoho zkušeností na trhu informačních a komunikačních technologií. Od svého založení v roce 1964 se soustředí na vývoj a výrobu kabelážních řešení pro komunikační sítě. R&M patří ve Švýcarsku mezi 500 největších společností a pracuje pro ni přes 700 lidí. Společnost je vlastněna a spravována druhou generací rodiny Reichle.
 

Výhody

Produkty metalických a optických spojů vydobyly R&M jméno špičkové kvality. Řešení R&M pro mnohé určují vzor modularity a snadné instalace. Řešení R&M jsou oblíbena zejména díky vysoké spolehlivosti a nízkým nákladům na provoz. Kvalitou produktů a připraveností systému na požadavky budoucích generací aktivních prvků představuje R&M špičku z hlediska dlouhodobé technické i morální životnosti pasivních sítí. Kabelážní řešení R&M jsou využívána v administrativních budovách, v datových centrech, v sítích telekomunikačních operátorů, v domácnostech i v průmyslových objektech. Jedinečné zkušenosti a schopnosti firmy spočívají v oblasti vývoje a výroby propojovacích a distribučních technologií metalických a optických sítí. Tyto technologie člení R&M do dvou hlavních divizí: Privátní sítě a Veřejné sítě.
 

Privátní sítě

představují kabeláž pro kanceláře a výpočetní centra, průmyslovou i rezidenční výstavbu. Vynikají vysokou přenosovou rychlostí a vysokou dostupností s možností uplatnění v nejrůznějších oblastech trhu. Modulární systém garantovaně poskytuje přenosovou rychlost 10 gigabitového Ethernetu. Produkty jsou připraveny i pro nasazení v prostředí s vysokými požadavky na mechanickou odolnost a průmyslově znečištěné prostředí. Rezidenční kabeláž R&M poskytuje elegantní a kompaktní řešení do bytu nebo domácí kanceláře.
 

Veřejné sítě

představují spolehlivá kompletní řešení nejrůznějšího rozsahu a topologií, od xDSL po FTTx. R&M pomáhá telekomunikačním operátorům stavět sítě připravené na rostoucí přenosy dat mobilních uživatelů a měnící se tržní podmínky. R&M je výrobcem, který je pro provozovatele sítí dlouhodobým partnerem, poskytujícím prověřené end-to-end řešení z jediného zdroje.

Obchodní pozice

Ve Švýcarsku má R&M bezpečnou pozici vedoucí společnosti na trhu kabelážních technologií. V Evropě a na Blízkém Východě patří mezi tři společnosti s největším podílem na trhu. Vlastními pobočkami je společnost zastoupena ve 30 zemích. V České republice udržuje R&M nepřímý obchodní model, přičemž atlantis telecom je jejím certifikovaným distributorem. Kvalifikovaní instalační partneři pečují o zákazníky v jednotlivých regionech České republiky.
 

Budoucnost

Zaměření na inovace lze vyjádřit podílem investic do výzkumu a vývoje. Každým rokem investuje R&M více než 5% obratu do výzkumu a vývoje. Výrobky mladší než tři roky tvoří 20% obratu R&M. Společnost je držitelem více než 100 mezinárodních patentů a je zastoupena v mnoha standardizačních institucích.


Kontakt

Jiří Netuka | Manager
Business Unit Leader
Mobil: +420 725 210 394
E-mail: netuka@atlantis.cz 

Související produkty

Přihlášení

Registrace