Poly HP

Poly

Poly HP je globální společnost, která se již více než 20 let zaměřuje na videokonferenční systémy a hlasovou komunikaci, přináší řešení pro realizaci profesionálních audio a video konferencí, pozadu však nezůstává ani v řešení pro personální sestavy nejen pro práci z domova (hybrid working). Systémy od Poly jsou kompatibilní se světovými UC platformami, nabízí profesionální řešení a komfortní design, proto je právě řešení od Poly celosvětově oblíbené a vyhledávané, a to jak v soukromém sektoru, tak díky bezpečnostním standardům i v tom veřejném.
 

Ozvěte se nám

Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného řešení, kontaktujte nás na: poly@atlantis.cz nebo na čísle +420 271 004 210 / 214

 

Základní přehled

2019: Spojení významných globálních společností Polycom a Plantronics
2022: Spojení Poly a HP Inc. - nyní pod značku Poly HP
Sídlo: San Jose, California (USA)
Počet zaměstnanců: 3800
Web: poly.com

#StrongerTogether
"Společnost Poly je nyní součástí HP. Vzestup vzdálené a hybridní práce vyvolal obrovskou poptávku po řešeních, která umožňují nové způsoby spolupráce a spoluvytváření. Spojení společností Poly a HP nám otevře cestu k vytváření hybridních pracovních zkušeností budoucnosti. Nyní jsme jedna společnost, společně jsme silnější a inovujeme pro zákazníky a partnery, abychom je podpořili v jejich snaze, která se objevuje jednou za generaci."


Proč zvolit řešení od Poly HP
  • Intuitivní a jednoduché ovládání
  • Sjednocené a promyšlené řešení napříč celým portfoliem
  • Podpora standardů a kompatibilita s řešením třetích stran (Microsoft, Zoom atd.)
  • Nejširší a technologicky nejvyspělejší portfolio na trhu
  • Vysoká úroveň bezpečnosti respektující nejpřísnější podnikové standardy
  • Technologická partnerství přinášející zákazníkům komplexní UC řešení
  • Nejnižší TCO na trhu (kompletní náklady na investici a její provoz), dlouhodobá ochrana nových a již vynaložených investic
  • Nepřetržitý vývoj a výzkum v oblasti multimediální komunikace

Otevřete si stručný přehled portfolia produktů Poly HP

Prehled_portfolia_Poly_2024_AT

Související produkty

Audio řešení

Vysoce kvalitní audio řešení a audio doplňky na trhu sjednocených komunikací (UC – Unified Communications) a profesionální audio aplikace s širokým využitím.

Přihlášení

Registrace