Panasonic

Panasonic

Panasonic Computer Product Solutions

O společnosti

Panasonic Computer Product Solutions, divize společnosti Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), nabízí řadu odolných mobilních počítačů a tabletů Toughbook spolu s odolnými, kompaktními a vysoce rychlými mobilními tiskárnami.

Všechny odolné mobilní notebooky Toughbook, spolu s novými tablety Toughpad, nabízí přístup k aplikacím a datům v těch nejnáročnějších terénních podmínkách, což umožňuje vytvářet řešení, která mají vliv na průběh práce a pracovní efektivitu pracovníků.

Počítače Toughbook a Toughpad jsou vybaveny speciálními komponenty, které jsou vybírány, testovány a často i navrhovány přímo společností Panasonic.

Každé zařízení je navrženo a sestrojeno tak, aby překonalo téměř každou překážku, která by pracovníkovi mohla bránit v jeho používání: nárazy, vlhkost, teplota, slabé pokrytí bezdrátovým signálem, výdrž baterie, ergonomie či dokonce viditelnost displeje na jasném slunci.

Vypořádat se s těmito problémy pomáháme našim zákazníkům již od roku 1994. Právě proto jsme nespornou jedničkou v oboru s 65,8 % podílem na evropském trhu v sektoru velmi odolných počítačů a notebooků (VDC, březen 2012).

Řada mobilních počítačů a tabletů Toughbook je rozdělena do kategorií dle odolnosti, přičemž každá z nich je určena pro konkrétní průmyslové aplikace.

Související produkty

Odolné notebooky a tablety

Odolná výpočetní technika s cílem uspokojit i ty nejnáročnější požadavky pracovníků v terénu.

Přihlášení

Registrace