NetAlly

NetAlly
Společnost působící na trhu již více jak 25 let je celosvětově největším výrobcem a dodavatelem inovativních síťových „handheld“ testerů, které napomáhají technickému IT personálu  snadněji spravovat, udržovat a zabezpečovat dnes velice  složité kabelové i bezdrátové sítě. Rozmanitost nabízených produktů a množství funkcí pro měření a testování ukazují, že NetAlly testery jsou vhodné pro veškerá průmyslová odvětví,  od nejmenších společností až po nadnárodní korporace. Testery jsou vhodným pomocníkem při plánování, nasazení, ověřování a zejména odstraňování problémů, které mohou vznikat jak na straně datové sítě, tak i na straně koncových zařízení, které se k síti připojují.  Ať už jste správce sítě, systémový integrátor či technik v terénu,  NetAlly testery vám poskytnout jistou oporu při rychlém řešení vašich úkolů.
 

Produkty pro testování a měření LAN sítí

Kompletní řada ethernetových/IP testovacích a analytických nástrojů NetAlly poskytuje inovativní a spolehlivou viditelnost sítě. Snadno použitelné nástroje zjednodušují složitost testování sítě a poskytují okamžitou viditelnost pro efektivní řešení problémů. Řešení pomáhá technikům v „první linii“ ověřit síťové připojení za méně než 10 sekund, čímž zlepšujeme produktivitu a zkušenost koncového uživatele.
 
 

Produkty pro testování a měření bezdrátových WiFi sítí

Kompletní sada NetAlly řešení pro testování a  měření WiFi sítí umožňuje síťovým profesionálům efektivněji navrhovat a nasazovat bezdrátové LAN sítě tak, aby byl zaručen optimální výkon a pokrytí. Ekosystém nástrojů AirMapper™ urychluje a zjednodušuje kritické úkoly – od plánování, nasazení a ověřování až po průběžné odstraňování problémů a optimalizaci sítí.
 
 

Produkty pro návrhy a plánování  bezdrátových WiFi sítí 

Dvojice softwarových produktů řady AirMagnet  jsou nástroje pro návrh WiFi a analýzu průzkumu lokality „Site Survey“, které pomáhají  síťovým profesionálům prediktivně modelovat změny sítí WiFi 6 nebo vytvářet nové sítě pro optimální pokrytí a výkon.
 Produkty kybernetické bezpečnosti

NetAlly CyberScope™ je první ruční analyzátor kybernetické bezpečnosti na světě. CyberScope nabízí komplexní hodnocení bezpečnosti sítě, analýzu a detailní reporty.  Jedná se o multifunkční nástroj, který poskytuje rychlé a použitelné statistiky datových sítí a napomáhá k odhalení kriticky slabých míst, které mohou představovat veliké nebezpečí ze strany kybernetických útoků.
 


Detailní přehled produktů/vlastností naleznete zde.

Přihlášení

Registrace