KEMP Technologies

KEMP
KEMP je soukromá společnost, která vyvíjí aplikačně orientovaná řešení Load Balancerů pro velké a střední podniky, poskytovatele hostingových a řízených služeb, organizace veřejné správy a školství. Kontroléry pro poskytování aplikací (ADC - Application Delivery Controllers) řady KEMP LoadMaster™ spojují výkonné a stabilní Load Balancery s přepínáním obsahu na 7. vrstvě, akcelerací SSL a zabezpečením.

Představení společnosti

Společnost KEMP Technologies je nejvýznamnějším dodavatelem pokročilých ADC (Application Delivery Controllers) a aplikačně orientovaných Load Balancerů, pracujících na 2. až 7. vrstvě. Má pobočky v Severní a Jižní Americe, Evropě a Asii. Celosvětově je nasazeno více než 40 tisíc jejích řešení.

Od roku 2000 se společnost KEMP řadí mezi přední inovátory a na svém kontě má řadu prvenství v oboru, například vysoce výkonné virtualizované zařízení ADC nebo aplikačně orientovanou integraci SDN (Software Defined Networks) a NFV (Network Function Virtualization). Je známá také inovativními cenovými a licenčními modely a širokou využitelností platformy, kterou lze přizpůsobit potřebám podnikům různých velikostí a množství zpracovávaných dat.


Mezi klienty společnosti KEMP TEchnologies patří největší světové společnosti z žebříčku Fortune 50, obchodní podniky, pobočky firem, poskytovatelé řízených služeb a vzdělávací instituce a organizace veřejné správy.

Vedle newyorského sídla má společnost KEMP regionální centrály v irském Limericku, německém Mnichově a v Singapuru.

Související produkty

ADC - Application Delivery Controllers

Aplikačně orientované Load Balancery KEMP optimalizují webovou a aplikační infrastrukturu pro vysoký výkon, snadné rozšiřování, bezpečnost a jednoduchou správu.

Přihlášení

Registrace