Jabra

Jabra
Jabra je světový výrobce inovativních řešení náhlavních souprav a komunikátorů. Zaměstnáváme asi 875 lidí a máme obchodní zastoupení po celém světě. Umožňujeme snadnou komunikaci pro mobilní uživatele, zaměstnance v kancelářích a kontaktních centrech po celém světě.

jabra_img.jpg

Naše značka Jabra znamená podporu našich zákazníků. Uvědomujeme si obrovský potenciál, který tkví v technologii. Tento potenciál nám rozvazuje ruce a jeho síla nám umožňuje po svém dosahovat úžasných věcí. Výrobky Jabra tuto technologii využívají a umožňují uživatelům pracovat, žít a bavit se, jak si přejí. Neustále připojeni, vždy online a napřed.

Ve společnosti Jabra máme to štěstí, že můžeme navázat na odkaz naší mateřské společnosti GN Store Nord. Společnost GN Store Nord nám svými zkušenostmi, nashromážděnými za více než 140 let navrhování moderních komunikačních řešení, poskytuje vynikající základ odborných technických znalostí, na kterých může značka Jabra dále stavět.

Náš sortiment náhlavních souprav byl opakovaně oceněn jako zlatý standard v oblasti inovace a designu. Získali jsme četná ocenění za výrobek a design, např. CES Innovation, iF product design award, Red Dot Mobile Choice Best Accessory, T3 Gold award a CNET Editor's Choice. V uznání naší práce, které nám vždy přináší radost, spatřujeme výzvu neustále inovovat a vytvářet design, který plní potřeby našich zákazníků neočekávaným a svobodným způsobem.

Naším závazkem je dodávat výrobky výjimečné kvality, které fungují prostě v každém technologickém prostředí a při každém způsobu práce. Uvědomujeme si, že naše výrobky se nepoužívají samostatně, a proto jsou pro naše podnikání zásadní naše strategické aliance.

Partnerská spolupráce s vedoucími společnostmi telekomunikačního odvětví zajišťuje důležitost našich výrobků pro podnikání našich zákazníků. Dohlížíme na to, aby naše výrobky skutečně zlepšovaly jejich způsob práce prostřednictvím bezproblémového propojení s jinými systémy.

 Získaná ocenění:

jabra_revo_wireless.jpg

Související produkty

Náhlavní soupravy

Profesionální bezdrátové i kabelové náhlavní soupravy a zvuková zařízení, která výborně zapadnou do vašeho pracovního prostředí.

Hlasové komunikátory

Hlasové komunikátory pro konferenční hovory ve vašich podmínkách - v kanceláři, doma nebo na cestách.

Přihlášení

Registrace