Hewlett Packard Enterprise / Aruba

HPE Aruba
Společnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) je mezinárodní společnost se sídlem v Palo Alto v Kalifornii, která vznikla 1. listopadu 2015 rozdělením společnosti Hewlett-Packard na společnosti HPE a HP Inc.

Společnost HPE zastřešuje obchodní činnosti v odvětví infrastruktury informačních technologií, software a služeb, jejichž prostřednictvím pomáhá malým i velkým společnostem řešit jejich problémy a úspěšně čelit novým výzvám, které dynamický svět moderního IT přináší. Nabízí paletu HW i SW řešení v oblastech serverových technologií, datových úložišť a síťové infrastruktury.

Dceřinou společností HPE se v roce 2015 stala společnost Aruba Networks, která je právem považována za technologického lídra nejen v oblasti bezdrátových sítí (WLAN), ale i řešení správy sítí a řízení přístupu uživatelů z jejich mobilních zařízení, dále v oblastech zabezpečení sítí a obecně v integraci klasických drátových i bezdrátových sítí.
Společnost Aruba Networks byla založena v roce 2002 v Sunnyvale, Californii a už od počátku své existence přispěla ke změně na poli trhu bezdrátových sítí především v Severní Americe, a to zejména skrze obchodní úspěchy pro severoamerické národní bezpečnostní složky a vládní instituce.

Přihlášení

Registrace