Fanvil

Fanvil
Společnost Fanvil Technology Co., Ltd. byla založena v roce 2002 několika mladými inženýry s vizí, že IP komunikace bude jednoho dne na pracovišti technologickou nutností.

V souladu se svou vizí je technologie Fanvil uznávaná jako špička v oblasti komunikace a prodává své služby OEM / ODM ve více než 50 zemích světa.

V průběhu 11 let od založení si společnost Fanvil vybudovala silný inženýrský tým a solidní partnerství s poskytovateli IP komunikačních čipů, jako jsou Freescale a DSPG. Fanvil Technology je také exkluzivním partnerem roadcomu. V roce 2010 byla společnost Fanvil Technology oceněna za svou vynikající kvalitu a získala ocenění "Produkt roku" v internetové telefonii a ocenění "Komunikační řešení roku" od TMC.

Společnost Fanvil Technology opět prokázala svou inovaci v oblasti IP komunikace tím, že v roce 2011 uvedla svůj první IP telefon na platformě Android a během tohoto roku prodávala přibližně 150 000 VoIP telefonů a bran. Prodej se v roce 2012 zdvojnásobil a očekává se, že růst tržeb bude pokračovat, neboť Fanvil odhalil novou generaci multimediálního telefonu s OS Android 4.0.
Odbornost společnosti Fanvil Technology zahrnuje vývoj softwaru zařízení, DSP, znalost operačních systémů, implementace protokolů, MMI, GUI atd.
 
V současné době má přibližně 80 zaměstnanců, z nichž 50% jsou profesionální výzkumní pracovníci VoIP a inženýři. Fanvil továrna se rozkládá na rozloze 10.000 m2 a je vybavena množstvím moderních výrobních linek.


Podrobné informace o produktech naleznete ZDE.

Přihlášení

Registrace