Dätwyler

Dätwyler
Dätwyler IT Infra je švýcarská výrobní firma s více než stoletou tradicí působící na světových trzích. Cílem společnosti je zajistit organizacím po celém světě hladký provoz jejich IT/OT infrastruktury a rozvíjet tak snadno jejich business.

Vyznačuje se především švýcarskou kvalitou svých produktů, kam se řadí široké portfolio kabelové výroby – CU kabely (CAT5e až CAT8), dále pak optické, protipožární, průmyslové a výtahové kabely. Dätwyler řešení na míru v oblasti datových center včetně služeb je jedním ze strategických segmentů, kde společnost spolupracuje s vysoce kvalifikovanými a certifikovanými partnery pod vedením svých odborníků.

Hlavními klienty jsou velké mezinárodní holdingy, ale i menší lokální společnosti s důrazem na kvalitu. Dätwyler IT Infra má silné zastoupení i v rámci České republiky, kde se rovněž nachází výrobní kapacity. Svůj rostoucí vliv regionu střední Evropy se Dätwyler rozhodl stvrdit strategickou investicí do nových výrobních kapacit (Greenfield) na severu Čech, v Děčíně.

 

Ozvěte se nám

Rádi Vám pomůžeme s výběrem správného řešení, kontaktujte nás na: netuka@atlantis.cz nebo na čísle +420 725 210 394.

Přihlášení

Registrace