AudioCodes

AudioCodes
Společnost AudioCodes zaujímá díky svým osvědčeným technologiím vůdčí postavení na trhu v oblasti VoIP technologií a konvergovaných sítí.  AudioCodes dodává produkty a řešení nejvýznamnějším zákazníkům po celém světě. Mezi tyto produkty patří například IP telefony, SBC kontroléry, media brány, směrovače, media servery, řešení pro mobilitu uživatelů, služby a aplikace s přidanou hodnotou. AudioCodes HD technologie se pak zaměřují na tržní trend, kdy zákazníci vyžadují lepší srozumitelnost hlasové a nejen hlasové komunikace a celkově lepší uživatelskou zkušenost používání komunikačních zařízení.

Centrála společnosti, výzkum a vývoj sídlí v Izraeli, další vývojové pracoviště je umístěno v New Jersey, USA. Jednotlivé pobočky lze nalézt ve více než 20 zemích světa.

Akcie společnosti jsou obchodovatelné na burze NASDAQ (symbol AUDC) a Tel Aviv Stock Exchange (TASE).


AudioCodes jako lídr na trhu VoIP

Vizí společnosti AudioCodes je být inovativním dodavatelem VoIP a datových řešení pro telekomunikační operátory a velké společnosti. AudioCodes dodal v průběhu více než 20 leté historie desítky milionů SBC, media bran a kanálů media serverů do více než 100 zemí světa.  AudioCodes technologie se chlubí vysokou kvalitou hlasu a šíří nejnovějších funkcí implementovaných ve všech typech síťových prvků, což může doložit řadou referencí od předních společností v oboru.


Partnerství AudioCodes a Microsoft

AudioCodes je také Gold partnerem Microsoftu v oblasti Unified communication. Toto strategické partnerství poskytuje podnikům možnost hladkého přechodu ze světa tradiční telefonie do světa sjednocené komunikace. 
V rámci této spolupráce hraje AudioCodes roli dodavatele klíčové síťové složky: media brány, která spojuje stávající telefonní ústřednu s Microsoft UC servery.   

Související produkty

VoIP a datová řešení

Řešení zahrnující IP telefony, SBC kontroléry, media brány, směrovače, media servery, řešení pro mobilitu uživatelů, služby a aplikace s přidanou hodnotou.
 

Přihlášení

Registrace