AirWatch

AirWatch

AirWatch je lídr v podnikových řešeních správy mobilních zařízení, správy mobilních aplikací a správy mobilního obsahu, které jsou navrženy tak, aby zjednodušovaly mobilní komunikaci. Více než 10 000 zákazníků po celém světě důvěřuje AirWatch se správou svého nejcennějšího majetku: jejich mobilních zařízeních, včetně aplikací a obsahu na těchto zařízeních. Řešení AirWatch jsou ucelená, postavená na výkonné, ale jednoduše použitelné platformě vytvořené špičkovými odborníky v oboru mobilního odvětví. 

Správa mobility

Mobilní technologie je komplexní, ale její správa taková být nemusí. Společnost AirWatch vyvinula software pro správu mobilních zařízení, který umožňuje spravovat jakékoliv zařízení, kdekoliv na světě v průběhu celého cyklu životnosti. Pro správu aplikací a obsahu na Vašem mobilním zařízení použili stejného konceptu poskytování kompletního řešení mobilní správy na jedné konzole.

 

Inovativní technologie

Jednoduchost je základem sofistikovanosti. Proto společnost AirWatch vyvíjí software, který je výkonný, ale jednoduchý na použití. AirWatch platforma byla vyvinuta od základu až do více-uživatelské, vysoce škálovatelné, integrovatelné s existujícími systémy, to vše je nabízeno současně s flexibilitiou umístění na cloudu a nebo v místní síti. Výkonná a intuitivní platforma pokračuje v odlišování řešení AirWatch od ostatních na trhu.

 

Vedení v oboru

Hluboce zakořeněný podnikatelský duch a pokrokové myšlení firmy AirWatch začíná u vedení, skupiny odborníků s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti vytváření a škálování mobilních řešení. Tato mentalita ovlivňuje i zaměstnance, kteří posouvají každý den hranici technologických možností. Tato firemní kultura dělá AirWatch přitažlivým pro špičkové odborníky. Je to místo, kde se daří technologickým expertům, inovátorům a těm, kteří jsou ochotni riskovat a řešit problémy.

Společnost AirWatch byla založena v roce 2003 Johnem Marshallem a Alanem Dabbierem, kteří věřili, že mobilní technologie kompletně změní způsob, jakým firmy podnikají. Jejich posláním je vyvinout řešení, které umožní firmám zaměřit se spíše na inovativní použití mobilních technologií, než na složitost správy mobility. AirWatch sídlí v Atlantě a má pobočky po celém světě. 

Související produkty

Přihlášení

Registrace