„.. úzká vazba na výrobce ..“

Při realizaci zákaznické podpory vycházíme z velmi úzké vazby na naše dodavatele. Jako přímý dovozce a distributor disponujeme bezprostředním přístupem k technické podpoře od našich výrobců. Od všech hlavních dodavatelů jsme získali nejvyšší certifikace a úrovně partnerství. Při práci využíváme nejmodernější technické prostředky a pracovní postupy. Disponujeme špičkovým odborníky, kteří absolvují pravidelná školení a certifikace.
 

„.. naši partneři jsou naším strategickým pilířem ..“

Krom výše uvedeného jsou naším strategickým pilířem pro poskytování špičkové technické podpory zejména naši partneři. Technický personál z partnerských společností absolvuje pravidelná školení a certifikace v našem školicím středisku. Pro řešení komplikovaných servisních zásahů mají partneři k dispozici naši technickou podporu.
 
Významnou přidanou hodnotou našich partnerů je jejich místní dostupnost ve všech krajích ČR a SR. Jsou schopni reagovat na servisní incidenty v lokalitě zákazníka v řádu desítek minut po celé ČR. Jejich znalost lokálního prostředí konkrétního zákazníka je též jejich významnou devizou. Navíc partneři jsou v lokálních podmínkách schopni poskytovat špičkový servis s významně nižšími náklady.
 

„.. vlastní tým vývojářů ..“

 Jelikož disponujeme vlastními týmy vývojářů, kteří v českém prostředí vyvíjí pro naše zákazníky komplexní aplikace, jsme schopni poskytnout na tyto aplikace kratší odezvy při řešení specifických incidentů a dostát nejnáročnějším servisním požadavkům a vysoké spolehlivosti servisovaných technologií.
 
Rádi vám zpracujeme individuální nabídku na smluvně garantovaný a efektivní servis, který povede ke snížení vašich nákladů spojených s provozem klíčových komunikačních a informačních technologií. 

Přihlášení

Registrace