Síťová infrastruktura  

Hardware, software a lidé

Měřítkem kvality Vaší síťové infrastruktury je neviditelnost. Čím méně pozornosti vyžaduje síťová infrastruktura, tím spokojenější jsou uživatelé Vašich aplikací, Vaši IT manažeři i Vaši akcionáři. Aby síťová infrastruktura, kterou používáte, spravujete nebo vlastníte byla neviditelná, tvoříme ji z komponentů, které jsou od prověřených výrobců, které nainstalují a oživí naši vzdělaní a zkušení partneři se znalostí obchodního a technologického prostředí Vašeho podniku.

atlantis telecom je tady proto, aby sledoval vývoj na poli výrobců komponent síťové infrastruktury, vybral z jejich globální nabídky takové produkty, které ponesou nejmenší celkové náklady vlastnictví za dobu jejich životnosti a vytvoří spolehlivý základ pro pružné a aktivní nastavení komunikačních možností Vašeho podniku ekonomickým možnostem a potřebám Vašich zákazníků.

Od elektrické zásuvky po SaaS

Rozhodně nečekejte, že byste u nás nakoupili vše, co potřebuje ICT ke svému provozu, nejsme hypermarket. Poskytujeme rychlou a spolehlivou podporu k dodávaným produktům v dynamickém oboru, proto se soustředíme na ty prvky sítě, které jsou klíčové pro bezpečný přenos dat na fyzické vrstvě a které přinášejí výrazné zefektivnění chodu Vašich aplikací. Hardware, software a meatware v harmonii. Na nejnižší úrovni se jedná o robustní metalické a optické trasy R&M podpořené zabezpečeným zdrojem napájení EAST Power a prověřené certifikačními testery Fluke Networks. V uzlech kabelových tras se nacházejí síťové prvky od nejprogresivnějšího dodavatele současnosti v podobě společnosti HP. Přenos dat mezi lokalitami je monitorován a řízen prvky od lídra WAN optimalizace a lídra Application Performance Managementu v jednom, společnosti Riverbed.

Datový spoj do nebe

Ať jste právě na velínu datového centra, na schůzce se zákazníkem, na jednání představenstva, u přepážky v obchodě, bance nebo na poště, můžete mít ihned k dispozici jakoukoli informaci o sobě, o své rodině, o svém podniku, o Vašich zákaznících. Ty informace existují, někdo se k nim nemůže dostat, někdo jich má tolik, že neví, kterou si má vybrat. Pokud máte k dispozici neviditelnou síťovou infrastrukturu, dostanete požadované informace rychle a přehledně, ať jsou uloženy kdekoli. Na nic nečekejte a začněte. Nejsnazší je nám zavolat.

Související produkty

Wireless LAN

Wi-Fi od předního výrobce HPE Aruba poskytuje vysoce bezpečný bezdrátový přístup ke zdrojům podnikové sítě.

IAC-BOX

IAC-BOX (Internet Access Control) je bezpečný, spolehlivý a výkonný nástroj pro správu a řízení přístupů hostů k vaší Wi-Fi síti.

VoIP a datová řešení

Řešení zahrnující IP telefony, SBC kontroléry, media brány, směrovače, media servery, řešení pro mobilitu uživatelů, služby a aplikace s přidanou hodnotou.
 

Související výrobci

AudioCodes

AudioCodes zaujímá díky svým technologiím vůdčí postavení na trhu v oblasti VoIP technologií a konvergovaných sítí.  

Reichle & De-Massari

Švýcarská společnost Reichle & De-Massari se soustředí na vývoj a výrobu kabelážních řešení pro komunikační sítě.

Přihlášení

Registrace