Webinář určený pro český trh – Sangoma jako hlavní sponzor open-source projektu FreePBX

Publikováno: 13. 10. 2017

Webinář určený pro český trh – Sangoma jako hlavní sponzor open-source projektu FreePBX

 

Datum akce:
17. 10. 2017
Místo konání:
On-line webinář
Počet volných míst:
Odkaz na registraci

Zúčastněte se webináře a dozvíte se vše o FreePBX. Sangoma vám představí naši společnost jako svého distributora pro Českou republiku.

Připojte se k Sangomě a Atlantisu (distributoru Sangomy v České republice) a vyslechněte si živě webinář věnovaný telefonní platformě FreePBX. Dozvíte se, jak snížit náklady vynaložené do podnikové telefonie a přitom zvýšit efektivitu zaměstnanců.

Miliony uživatelů po celém světě používají řešení společnosti Sangoma k uspokojení svých komunikačních potřeb. Mimořádnou nabídkou PBXact (založenou na nejžádanějším softwaru FreePBX) a IP telefonech Sangoma zaujímá jedinečné místo na trhu. Nabízí vše, co podnik potřebuje k nasazení moderního telefonního systému. Prémiová produktová řada poskytovaná za zcela ojedinělých finančních podmínek zahrnuje také TDM digitální a analogové brány, samostatné PCI karty s běžnými telekomunikačními rozhraními a SBC kontrolery.

Atlantis je Value Added Distributorem Sangomy v České republice a je vedoucí společností poskytující VoIP a Unified Communications produkty v regionu. Posláním společnosti Atlantis je zpřístupnit špičkové VoIP technologie prostřednictvím svých partnerů všem zájemcům.

V tomto webináři se dozvíte, jak můžete využít technologii FreePBX a Atlantis jako distributora s přidanou hodnotou pro realizaci pokrokových a cenově optimálních podnikových komunikačních řešení pro vaše zákazníky.

Kdo by se měl zúčastnit?

  • Jednotlivci i organizace, kteří prodávají, instalují a konfigurují podnikové komunikační systémy
  • IT profesionálové, kteří nasazují a udržují telefonní systémy pro své organizace
  • Telco/IT profesionálové

Pro registraci do webináře prosím využijte odkaz „REGISTRACE DO WEBINÁŘE“.
Registrace Registration is closed at the moment.

Přidat událost do Outlooku

Přihlášení

Registrace