Partnerské setkání se zástupcem společnosti Avecto

Publikováno: 8. 3. 2018

Partnerské setkání se zástupcem společnosti Avecto

 

Datum akce:
16. 05. 2018
Místo konání:
Sídlo společnosti atlantis telecom spol. s r.o., Štěrboholská 1427/55, Praha 10
Počet volných míst:
Odkaz na registraci

Dne 16. května 2018 si Vás dovolujeme srdečně pozvat na partnerské setkání se zástupcem společnosti Avecto, které se uskuteční v prostorách naší společnosti.


Vážení obchodní přátelé,

společnost atlantis telecom spol. s r.o. se v únoru 2018 stala distributorem produktů leadera v oblasti kybernetické bezpečnosti, společnosti Avecto. Defendpoint, produkt společnosti Avecto, patří mezi špičku v řešeních pro zabezpečení koncových zařízení a ochranu před nežádoucím napadením, jako byla Petya nebo WannaCry.

Řada produktů v naší distribuci je zaměřena na bezpečnost (Aruba, Airwatch, IAC Box, Riverbed, Kemp…), kvalitní softwarové řešení je ideálním doplňkem našeho portfolia.

Rádi bychom Vás jako dlouholetého partnera naší společnosti pozvali na setkání se zástupcem společnosti Avecto – Peterem Schaudeckem (Channel manager CEE), které bude zaměřené na možnou spolupráci v této hodně skloňované oblasti.

V rámci setkání bude blíže představeno řešení Defendpoint, jeho výhody pro koncové zákazníky a benefity možné obchodní spolupráce.


Setkání bude probíhat v anglickém jazyce.
 
 
Registrace Registration is closed at the moment.

Přidat událost do Outlooku

Přihlášení

Registrace