Certifikační školení strukturované kabeláže Reichle & De-Massari

Publikováno: 25. 4. 2016

Certifikační školení strukturované kabeláže Reichle & De-Massari

 

Datum akce:
21. 04. 2016
Místo konání:
Hotel Fortuna City, Praha 10
Počet volných míst:
Odkaz na registraci

Slunečný čtvrtek 21.dubna 2016 strávili naši produktoví specialisté na certifikačním školení strukturované kabeláže Reichle & De-Massari.

Přes rozvoj WLAN technologií zůstává metalická a optická kabeláž nutnou součástí každé datové sítě a zvyšování rychlostí například díky 802.11ac MU-MIMO a s tím související nároky PoE+ v praxi prověřují kvalitu instalované pasivní vrstvy. V praktické části jsme si vyzkoušeli zapojení modulů RJ45 v provedení Cat.6A podle normy ISO. Ke změření vytvořeného permanentního spoje jsme použili certifikační tester Fluke Networks DSX-5000 Versiv s dotykovým displejem a snadnou správou a evidencí realizovaných zakázek. Změřená data se ukládají rovnou do cloudu, což usnadňuje a urychluje předávání projektové dokumentace zákazníkovi i výrobci pro následnou certifikaci a vystavení aplikační záruky s garancí funkce 10GbE.

Rádi se s Vámi podělíme o nově nabyté znalosti při našich workshopech a tyto produkty Vám zapůjčíme. V případě zájmu nám pište na networking@atlantis.cz
 
Registrace Registration is closed at the moment.

Přidat událost do Outlooku

Přihlášení

Registrace