AirWatch a atlantis společně na konferenci ISSS

Publikováno: 10. 4. 2014

AirWatch a atlantis společně na konferenci ISSS

 

Datum akce:
07. 04. 2014
Místo konání:
Hradec Králové
Počet volných míst:
Odkaz na registraci

Ve dnech 7.4.– 8.4.2014 proběhl v Hradci Králové již 17. ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě, jedna z nejvýznamnějších událostí tohoto typu.

Ve dnech 7.4.– 8.4.2014 proběhla v Hradci Králové konference Internet ve státní správě a samosprávě, jedna z nejvýznamnějších událostí tohoto typu, při níž organizace státní správy každoročně představují zajímavé projekty a společnosti poskytující řešení pro organizace státní správy a samosprávy, představují novinky v oblasti informačních technologií.

Společnost atlantis využila této možnosti k představení jednoho z nejmodernějších trendů současnosti – řešení správy mobilních zařízení, tedy Mobile Device Management (MDM). Jakožto partner společnosti AriWatch, jejíž řešení atlantis dodává, jsme se rozhodli představit MDM v rámci společné expozice na stánku přímo v prostorách konference.

AirWatch a atlantis touto společnou aktivitou nejen potvrdily výbornou úroveň partnerského vztahu, ale i schopnost podat kvalitní informace o možnostech řešení typu MDM a jejich pozitivním dopadu na bezpečnost i efektivitu práce s informacemi v mobilním prostředí.

Společnost  atlantis svým aktivním přístupem a exkluzivním zaměřením na špičkové řešení na trhu MDM, tedy řešení AirWatch, potvrdila svůj výjimečný status v rámci partnerské sítě AirWatch, plynoucí z toho, že atlantis disponuje týmem s nejvyššími kvalifikacemi v ČR a je jedinou společností ve střední Evropě disponující vlastním on-premise testovacím labem AirWatch.

Četní návštěvníci společné expozice atlantis a AirWatch díky tomu měli možnost seznámit se s technologiemi AirWatch na velmi detailní úrovni – diskuzí s hlavním architektem atlantis, který navrhoval a realizoval architekturu a řídil implementaci pro klienta řídícího spravujícího AirWatch více než 3000 zařízení.
Na našem společném stánku řada klientů rovněž ocenila možnost diskuze se zástupcem společnosti AirWatch, panem Chrisem Rottnerem, který podával zajímavé informace o rozvoji společnosti a zejména o vztazích AirWatche se společností VMware, která nedávno provedla akvizici společnosti AirWatch, čímž potvrdila její exkluzivní postavení na trhu MDM.Na konferenci ISSS se rovněž představila společnost Riverbed. V bloku věnovaném kybernetické bezpečnosti se účastníci konference seznámili s možnostmi využití Riverbed Performance Managementu ve veřejné správě. Pokud jste na konferenci chyběli, můžete se s prezentací seznámit zde. Pokud se chcete dozvědět o RPM více, napište nám.


 
Registrace Registration is closed at the moment.

Přidat událost do Outlooku

Přihlášení

Registrace