Workshop na HP SDN sítě

Publikováno: 30. 10. 2014

Společnosti atlantis telecom a Hewlett-Packard zahájily společný workshop k prezentaci aktuálních možností SDN (Software Defined Network) sítí, k jejich správné konfiguraci a instalaci. Technický "deep dive" odstartoval dne 29.10.2014 a byl naplánován jako třídenní intenzivní školení. Jeho tématem bylo porozumění architektury a filosofie SDN v podání HP. Součástí workshopu byla také samotná instalace, konfigurace a doplnění o aplikační nadstavby, které byly zakončeny ukázkami praktických dopadů SDN na zlepšování kvality datového provozu.
Tento workshop byl pro společnost atlantis telecom důležitým krokem, jak si udržet technologickou prestiž a kontinuálně držet svou znalostní bázi na vysoké úrovni. SDN je totiž jasný směr budoucího rozvoje datových sítí a jedna z priorit současného vývoje v Hewlett-Packard. 

Společnosti atlantis telecom a Hewlett-Packard zahájily společný workshop k prezentaci aktuálních možností SDN (Software Defined Network) sítí, k jejich správné konfiguraci a instalaci. Technický "deep dive" odstartoval dne 29.10.2014 a byl naplánován jako třídenní intenzivní školení. Jeho tématem bylo porozumění architektury a filosofie SDN v podání HP. Součástí workshopu byla také samotná instalace, konfigurace a doplnění o aplikační nadstavby, které byly zakončeny ukázkami praktických dopadů SDN na zlepšování kvality datového provozu.
Tento workshop byl pro společnost atlantis telecom důležitým krokem, jak si udržet technologickou prestiž a kontinuálně držet svou znalostní bázi na vysoké úrovni. SDN je totiž jasný směr budoucího rozvoje datových sítí a jedna z priorit současného vývoje v Hewlett-Packard.

Přihlášení

Registrace