Vrcholový výkon do kapsy v modelech Panasonic Toughpad FZ-E1 a FZ-X1

Publikováno: 28. 11. 2014

Díky novým tabletům Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 s pětipalcovým displejem, které do řady Toughpad poprvé přinášejí hlasové služby, zažíváme ve světě odolných tabletů vzrušující období. 

Díky novým tabletům Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 s pětipalcovým displejem, které do řady Toughpad poprvé přinášejí hlasové služby, zažíváme ve světě odolných tabletů vzrušující období. 


Nový tablet Toughpad s pětipalcovým displejem o sobě dává vědět 

Uvedení nových tabletů Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 s pětipalcovým displejem na trh znamená pro společnost Panasonic průlom. V těchto odolných tabletech, které poprvé v rámci řady Toughpad přinášejí hlasové služby, je ukryta síla kapesních zařízení.
 
FZ-E1-09-dock-supplied-20copy-small_1.png FZ-X1-09-dock-supplied_12_10.png
Toughpad FZ-E1 Toughpad FZ-X1
 
 

Toughpady FZ-E1 a FZ-X1 přináší ty nejlepší funkce handheld zařízení, chytrých telefonů a čteček čárových kódů v jediném odolném a výkonném 5 tabletu. Jedná se o jedny z prvních zařízení řady Toughpad, která nabízí hlasové služby a byla navržena pro mobilní profesionály v oborech přepravy a logistiky, poštovních služeb, obrany, záchranných a bezpečnostních složek, veřejných sítí, maloobchodu a výroby.

Díky odolné konstrukci splňující s certifikací podle normy MIL-STD-810G, stupni krytí IP68 a odolnosti vůči pádu z výšky až 3 m dokáží tato zařízení pracovat při teplotách -20 °C až +60 °C a přináší dlouhou životnost a velmi nízké celkové náklady na vlastnictví. Za provozu vyměnitelná baterie o vysoké kapacitě 6200 mAh přináší fantastických 14 hodin nepřetržitého přístupu k datům, dobu hovoru 23 hodin a 1000 hodin v pohotovostním režimu.

Více o velkých možnostech těchto malých zařízení zjistíte zde:
Toughpad FZ-E1
Toughpad FZ-X1

 

Šest zásadních faktorů při zvažování profesionálního tabletu, které Vám ušetří čas

Abyste od svých pracovníků v terénu získali maximum a dosahovali nejvyšších zisků, ujistěte se, že jste si přečetli nejnovější poznatky skupiny VDC Research exkluzivně o tabletech Panasonic Toughbook. Nyní si můžete stáhnout zprávu a shrnutí společnosti Panasonic, které pokrývají vše, co potřebujete vědět, abyste předešli neefektivním a drahým prostojům, které vzniknou kvůli selhání tabletu.

Více informací o tabletech pro pracovníky v terénu >>
 
 

Proč jsou odolné tablety oblíbenou reakcí na aktuální změny v poptávce po informačních technologiích

Díky nejnovějšímu výzkumu od americké výzkumné skupiny TBR společnost Panasonic odkryla tři nejdůležitější důvody pro koupi tabletu v odvětví IT. Přinášíme Vám exkluzivní výsledky z jejich hloubkové studie, kterou financovala společnost Panasonic, a která ukazuje, jak odolné tablety přijímají tuto výzvu.

Přečtěte si nejnovější informace o důvodech pro koupi >>

Přihlášení

Registrace