Společnosti Aruba Networks a HP spojily síly

Publikováno: 3. 3. 2015

Společnost Aruba Networks a HP potvrdili akvizici společnosti Aruba Networks společností HP v hodnotě 2,7 MLD USD.
Od 1. 11. 2015 by se HP měla rozdělit na dvě divize, z nichž jedna by měla být HP Enterprise Group, v jejímž vedení zůstane prakticky celý management Aruba Networks, většina zaměstnanců a hlavně kompletní vývojový tým.


Včera byla oficiálně oznámena akvizice Aruba Networks společností HP v hodnotě 2,7 MLD USD. Od 1. 11. 2015 by se společnost HP měla rozdělit na dvě divize, z nichž jedna by měla být HP Enterprise Group, v jejímž vedení zůstane prakticky celý management Aruba Networks, většina zaměstnanců a hlavně kompletní vývojový tým.
Vzhledem k ohromnému renomé a pozici lídra ve Wireless LAN by měla zatím zůstat i značka a logo Aruba Networks.
HP by také mělo zachovat kompletně celé původní portfolio produktů Aruba Networks (včetně Airwave, ClearPass a Meridian) a naopak vývoj stávajících HP WLAN technologií (což je bývalý 3COM a Colubris) by měl být postupně ukončen. Do 31. 10. 2015 by měl být zachován stávající distribuční model a nynější partneři HP zatím nebudou mít ve svém portfoliu produkty Aruba Networks s výjimkou vybraných modelů Access Pointů, které Aruba do HP dodává již několik měsíců.


Více informací naleznete zde.

Přihlášení

Registrace