Společnost Aastra obdržela vysoké ocenění od Current Analysis za Aastra MX-ONE

Publikováno: 4. 3. 2014

Společnost Aastra, součást společnosti Mitel, oznámila, že za svoji podnikovou komunikační platformu MX-ONE obdržela od nezávislé agentury Current Analysis vysoký rating. Current Analysis je globálním lídrem v oblasti poskytovatelů analýz trhu a objektivních poradenských služeb v odvětví telekomunikací a IT. Agentura v nezávislém reportu označila komunikační server Aastra MX-ONE za „velmi silný a vysoce škálovatelný produkt na trhu středně velkých podnikových komunikačních platforem.“ Ve zprávě také vyzdvihuje schopnost zavádět IP telefonii s nižší potřebou hardwaru (serverů).

Společnost Aastra, součást společnosti Mitel, oznámila, že za svoji podnikovou komunikační platformu MX-ONE obdržela od nezávislé agentury Current Analysis vysoký rating. Current Analysis je globálním lídrem v oblasti poskytovatelů analýz trhu a objektivních poradenských služeb v odvětví telekomunikací a IT.

Agentura v nezávislém reportu označila komunikační server Aastra MX-ONE za „velmi silný a vysoce škálovatelný produkt na trhu středně velkých podnikových komunikačních platforem.“ Ve zprávě také vyzdvihuje schopnost zavádět IP telefonii s nižší potřebou hardwaru (serverů).

Aastra MX-ONE je reálná platforma pro unified communication (UC) řešení, která svým uživatelům umožňuje flexibilně reagovat na jejich specifické komunikační potřeby, ať již pracují kdekoliv.

„Jsme nadšeni, že jsme opět obdrželi za řešení Aastra MX-ONE vysoké ocenění,“ říká Frederic Boone, manažer společnosti Aastra pro střední a jihovýchodní Evropu. „Zpětná vazba od nezávislé agentury Current Analysis potvrdila předchozí vysoké ocenění, který náš produkt v minulosti obdržel. Pracovali jsme s vysokým nasazením na tom, aby platforma MX-ONE nabídla podnikovým zákazníkům to nejlepší řešení z pohledu flexibility, efektivity a nabízené hodnoty. Fakt, že široce respektovaná analytická organizace jako Current Analysis označila náš produkt tak vysokým hodnocením, vnímáme velmi pozitivně.“

Aastra neustále vylepšuje své produkty s cílem poskytnout zákazníkům nejlepší a nejefektivnější cestu pro inovace jejich řešení. Aastra například uvedla nový model licencování, kdy si namísto nabídky jedné licence za zařízení typu videa či stolního telefonu zákazníci mohou zakoupit jednu licenci podporující čtyři koncová zařízení. Tímto se snižují jejich náklady a zvyšuje flexibilita.

Aby splnila potřeby koncových uživatelů, lze platformu MX-ONE přizpůsobit přáním zákazníků a doplnit komplexním portfoliem UC řešení společnosti Aastra. A to v rozsahu od multimediálního kontaktního centra Solidus eCare a messagingového řešení Aastra OneBox až po technologii pro spolupráci Aastra Mobile Client a videokonferenční ekosystém Aastra BluStar.

Vyšší flexibilitu zajišťuje interoperabilita s předními dodavateli hardwaru middlewaru, jako jsou například společnosti Hewlett-Packard, Dell a VMware. Pro další informace a stažení kopie reportu navštivte prosím: http://www.aastra.com./current-analysis-report-aastra-mx-one.htm.  

Přihlášení

Registrace