Snažíme se Vám pomoci s připojením pracovníků pracujících na dálku

Publikováno: 14. 4. 2020

Společnost Aruba nabízí svým zákazníkům řešení pro případ nenadálých událostí, díky němuž budou moci rychle, snadno a bezpečně rozšířit firemní síť až do domovů svých pracovníků nebo na jiná vzdálená pracoviště.

 

logo-aruba.jpg {b93706ca-c01f-4b01-a469-78482abcd37d}_Remote-Working_3_600x150.jpg


Organizace často čelí složitým rozhodnutím ohledně zajištění kontinuity podnikání. Ideálně by mělo jít o jednoduchý, bezpečný a spolehlivý způsob zajištění produktivity personálu.
 
Společnost Aruba nabízí svým zákazníkům řešení pro případ nenadálých událostí, díky němuž budou moci rychle, snadno a bezpečně rozšířit firemní síť až do domovů svých pracovníků nebo na jiná vzdálená pracoviště.
 
Společnost Aruba nabízí oddělením IT dvě jednoduché možnosti, které jsou dnes dostupné:
 


1. Aruba VIA (Virtual Intranet Access)

Organizace, které chtějí u přenosných počítačů či mobilních zařízení poskytovat bezpečný a jednoduchý vzdálený přístup, mohou využít řešení Aruba VIA. Zákazníci využívající řídicí kontroléry Aruba s příslušnými licencemi mohou využívat klienta Virtual Intranet Access (VIA) ZDARMA, a proto prosím navštivte naše stránky VPN řešení, kde naleznete popis kroků, jak si tohoto klienta můžete stáhnout. Pokud kontroléry Aruba nepoužíváte a chcete se 
o řešení VIA dozvědět více, další informace naleznete zde.
 

2. Aruba RAP (Remote Access Points) 

Organizace, které chtějí svým pracovníkům na vzdálených pracovištích poskytnout stejné prostředí jako v kanceláři, mohou rozšířit firemní síť pomocí Aruba RAP. Jedná se o odolné a zabezpečené rozšíření firemní sítě, které umožňuje přístup z pevných i bezdrátových sítí za předpokladu, že je dostupné připojení k internetu.
 
Další informace o RAP naleznete zde.
 
Jednoduché, bezpečné a spolehlivé připojení pracovníků pracujících z domova či jiných vzdálených pracovišť je s pomocí řešení společnosti Aruba zajišťující kontinuitu podnikání velmi snadné. Chcete-li se dozvědět více, pročtěte si prosím náš přehled řešení

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

https://www.arubanetworks.com

Společnost Hewlett Packard Enterprise respektuje Vaše soukromí. Společnost Hewlett Packard Enterprise používá nástroje automatického shromažďování údajů k personalizaci Vám nabízených informací. Pokud již nechcete od společnosti Hewlett Packard Enterprise dostávat zprávy o jejích produktech a službách, nabídkách a akcích nebo o zvláštních nabídkách a informacích od jejích partnerských firem, klepnutím zde se můžete odhlásit.
Další informace o politice a praxi ochrany osobních údajů společnosti Hewlett Packard Enterprise naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů, případně se s námi můžete spojit zde. 3000 Hanover Street; 94304 Palo Alto; CA; Spojené státy americké.
© Copyright 2020 Hewlett Packard Enterprise Development LP. Informace obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám bez předchozího upozornění.
 

Přihlášení

Registrace