Rozšiřujeme náš tým! Umíte programovat?

Publikováno: 18. 10. 2012

Pojďte psát kód do Atlantisu Do našeho týmu hledáme nové kolegy. Momentálně nabízíme nejvíce volných pozic pro programátory - a to jak zkušené , tak začínající . Šikovné absolventy v Atlantisu vítáme, nebojte se poslat nám svůj životopis. Takže pokud pro vás není .NET cizí slovo, zde jsou podrobnosti . Co po vás budeme chtít? Očekáváme hlavně analytické dovednosti, zodpovědný ...

Pojďte psát kód do Atlantisu

Do našeho týmu hledáme nové kolegy. Momentálně nabízíme nejvíce volných pozic pro programátory - a to jak zkušené, tak začínající. Šikovné absolventy v Atlantisu vítáme, nebojte se poslat nám svůj životopis. Takže pokud pro vás není .NET cizí slovo, zde jsou podrobnosti.

Co po vás budeme chtít? Očekáváme hlavně analytické dovednosti, zodpovědný přístup a schopnost samostatně pracovat. Můžete se těšit na zajímavé projekty a dobrou partu nadšenců do software. Kromě motivujícího platu a zaměstnaneckých výhod vás čeká neformální prostředí.

Podívejte se na nabídku všech volných pozic

Máte dotazy? Volejte, pište Pavle Polívkové: 271 004 289, polivkova [zavináč] atlantis.cz

Přihlášení

Registrace