Panasonic uvádí na trh tablet FZ-B2 s operačním systémem Android

Publikováno: 31. 10. 2014

Panasonic uvádí na trh svůj nejvýkonnější, flexibilní a odolný tablet FZ-B2 se systémem Android, který disponuje  sedmipalcovým displejem. Je vhodný pro všechny pracovníky v terénu v jakémkoliv podnikání a odvětví. 

Společnost Panasonic dnes uvádí na trh svůj nejvýkonnější, flexibilní, pracovní, odolný tablet Toughpad FZ-B2 s operačním systémem Android™, který disponuje sedmipalcovým displejem. Tablet Toughpad FZ-B2 je perfektním pracovním nástrojem pro pracovníky v terénu díky extrémní životnosti baterie, displeji s perfektní čitelností za denního světla a možnostem flexibilního pracovního nastavení. Tablet využívá nenáročné aplikace nebo aktivity, které těží z operačních systémů s otevřeným zdrojovým kódem.

Tablet-FZ-B2-medium-(1).jpgZařízení s operačním systémem AndroidTM bylo představeno na veletrhu ICT v Utrechtu v Nizozemí a doplňuje řadu odolných tabletů Toughpad se sedmipalcovým displejem, včetně modelů FZ-M1 a FZ-M1 Value s operačním systémem Windows 8.1. Všechny tři zařízení nyní používají stejnou platformu, což je důležité pro podnikání. Znamená to, že doplňková zařízení jako kolébka Lite, dokovací zařízení do vozidla, poutka na ruku, nabíječka na více baterií a doplňková baterie, mohou být použity v jakémkoliv zařízení v rámci produktové řady.
 

Výkon pro podnikání

Tablet Toughpad FZ-B2 s konstrukcí bez ventilátoru vede na rychle se rozrůstajícím trhu tabletů se sedmipalcovým displejem a operačním systémem AndroidTM, a to jak v oblasti výkonu procesoru, tak paměti. Toto zařízení s operačním systémem AndroidTM 4.4 využívá nejnovější a nejmodernější procesor Intel® Celeron® N2930 (čtyřjádrový s 1,83 GHz až 2,16 GHz) s vynikající kapacitou operační paměti 2 GB RAM a úložnou kapacitou 32 GB.
 

Dlouhá doba provozu na baterii a možnost výměny za chodu

S vestavěnou technologií pro úsporu energie, jako je čidlo okolního osvětlení, může tablet Toughpad FZ-B2 fungovat celých 7 hodin při napájení ze své vyměnitelné baterie, která se plně nabije již za 2,5 hodiny. Pro uživatele, kteří potřebují pracovat déle, je tu možnost konfigurace s baterií vyměnitelnou za provozu prostřednictvím doplňkových konfigurovatelných portů.
 

Bezkonkurenční kvalita zobrazení

Díky nejnovější technologii LCD nabízí tablet Toughpad FZ-B2 bezkonkurenční úroveň kvality zobrazení pro všechny uživatele tabletů se sedmipalcovým displejem, ať už pracují v uzavřených prostorách nebo v terénu. Nabízí mimořádně široké pozorovací úhly, zesílené sklo, vysoký kontrastní poměr 500 cd/m² a vysoký jas spolu s antireflexní vrstvou Panasonic, a k tomu displej s rozlišením WXGA (1280x800), který byl vytvořen tak, aby fungoval v jakýchkoliv světelných podmínkách. Displej je kapacitní dotykový a podporuje ovládání pěti prsty.
 

Kamery a rychlá komunikace

Uživatelům, kteří potřebují možnost videokonferencí a fotokopírování dokumentace v terénu, nabízí tablet FZ-B2 2Mpx přední kameru se stereo mikrofonem a 5Mpx zadní kameru.
Tablet Toughpad FZ-B2 je postaven pro dnešek s myšlenkou na zítřek. Je optimalizován pro konektivitu, ať jste kdekoli, a obsahuje nejnovější technologii bezdrátových sítí 802.11ac pro nejrychlejší přenos dat a Bluetooth® v4.0.
 

Navržen pro podnikání

Hmotnost zařízení je pouze 540 g a tloušťka činí pouhých 18 mm. Tablet Toughpad FZ-B2 je také velmi flexibilní díky svým konfiguračním možnostem pro proměnu tabletu pro vertikální aplikace. Konfigurovatelné integrované doplňky zahrnují čtečku 2D čárových kódů, čtečku Smartcard, bezdrátové připojení k internetu využívající nejnovější technologii Gobi 5000, anténu do automobilu a baterii vyměnitelnou za provozu. Tablet Toughpad FZ-B2 je standardně vybaven portem USB 3.0 plné velikosti, kartou Micro SD, náhlavní soupravou, vstupem pro stejnosměrné napájení a kartou microSIM.
 

Malý, ale odolný

Tablet Toughpad FZ-B2 splňuje přísné požadavky odvětví. Prošel testy pádu z výšky 150 cm** a disponuje stupněm krytí proti průniku prachu a vody IP65**. Je schopen provozu při teplotách od -10 °C do +50 °C. Příslušenství, které umožní využít maximum možností tabletu Toughpad Pro mobilní profesionály bude při uvedení tabletu Toughpad FZ-B2 na trh k dispozici komplexní sortiment příslušenství, které umožní využít možností tohoto zařízení na maximum. Toto příslušenství zahrnuje kolébku Lite, dokovací zařízení do automobilu, nabíječku na více baterií, popruh na rameno, poutko na ruku a otočné poutko, přenosné brašny a pasivní pero.
 

Dostupnost

Tablet Toughpad FZ-B2 bude dostupný od prosince 2014. Další informace naleznete na webu: www.toughbook.eu.

Přihlášení

Registrace