Novinka Microsoft - Skype for Business

Publikováno: 14. 11. 2014

Dovolte nám, abychom Vás upozornili na největší novinku posledních dvou let, která se právě odehrála ve světě Lync. Microsoft tento týden poodkryl pokličku svého vývoje a na svém blogu odhalil jeho blízkou budoucnost v článku Introducing Skype for Business.  

Skype_for_Business_Secondary_Blue_RGB.pngDovolte nám, abychom Vás upozornili na největší novinku posledních dvou let, která se právě odehrála ve světě Lync. Microsoft tento týden poodkryl pokličku svého vývoje a na svém blogu odhalil jeho blízkou budoucnost v článku Introducing Skype for Business.  

V první polovině roku 2015 bude uvolněna další verze Lync, která nově ponese jméno Skype for Business. Nové jméno přinese i novinky, a to jak na úrovni klientů, serverů, tak i v online službě Office 365. Nosnou myšlenkou těchto změn je propojení silných stránek Lync a Skype a jejich sjednocení v produktu, který uživatelům poskytne dobře známé uživatelské rozhraní a zajistí bezpečnost, která je ověřená praxí.

Skype for Business bude ještě více zpřístupňovat komunikaci, a o to víc zjednoduší přístup firmem a organizací ke stovkám miliónů Skype uživatelů po celém světě. 
 

Atlantis, jako Microsoft partner, je připraven Vám i nadále poskytovat podporu v rozvoji komunikačních sítí, v jejich výstavbě a v konzultacích. Jsme zde, abychom Vám nabídli své služby i v osvojení si této nově nastupující verze.

Přihlášení

Registrace