Atlantis získal ocenění D&B Top Rating

Publikováno: 7.8.2017

Společnost atlantis telecom spol. s r. o. splnila kritéria a podmínky a jako „dlouhodobě stabilní firma“ získala nejvyšší mezinárodní ratingové ocenění D&B Top Rating©. Zařadila se tak do elitní skupiny českých a slovenských společností, které toto ocenění vlastní.


CO JE TOP RATING?

Ocenění certifikátem D&B Top Rating má možnost získat firma, která je dlouhodobě stabilní, solventní a důvěryhodná. Mohou jej získat firmy, které získaly hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě „1“ a udržely si jej nepřetržitě po dobu minimálně 12 měsíců.

Dun and Bradstreed Rating je uznáván jako přední ukazatel odhadu rizik a bankrotu, a to pro firmy po celém světě. Tato schopnost D&B Ratingu chrání před potenciálními problémy s peněžními toky a dává velkou možnost upravit firmám obchodní podmínky pro své zákazníky a strategické dodavatele.

Samotný D&B Rating se skládá ze dvou částí:
  • Finanční síla: vypočtená z vlastního kapitálu nebo základního jmění
  • Rizikový faktor: nastiňuje pravděpodobnost úspěchu obchodní transakce vzhledem k velikosti rizika možného úpadku subjektu
 

D-U-N-S ČÍSLO jako mezinárodní identifikátor

Díky devítimístnému číslu od společnosti Dun & Bradstreet lze spolehlivě nalézt společnost v kterékoli části světa a využít získaných informací při efektivnějším rozhodovacím procesu a maximalizací našeho výkonu.

D&B D-U-N-S® Number 49-503-6568
 

AKTIVNÍ LOGO D&B TOP RATING

Denně aktualizované aktivní logo nabízí každodenní kontrolu naší solventnosti. Je to záruka, že obchodování s naší společností je na minimální úrovni rizika.

Weblogo
 
O SPOLEČNOSTI DUN & BRADSTREET

Dun & Bradstreet je světovým leaderem v oblasti poskytování kreditních a marketingových informací o podnikatelských subjektech, které již od roku 1841 pomáhají zákazníkům rozhodovat se s jistotou.

Databáze D&B, největší svého druhu na světě, obsahuje záznamy o více než 220 milionech firem z celého světa a je obohacena o unikátní DUNSRight Quality Process. D&B je vlastníkem unikátního devítimístného číselného znaku tzv. D-U-N-S© čísla, díky němuž je možné spolehlivě nalézt firmu v kterékoli části světa.

Přihlášení

Registrace