Zobrazit e-mail v prohlížeči   Facebook LinkedIN
 
  Přejít na web  
 
  Jsme novým distributorem síťových prvků Hewlett Packard  
 
 
Vážení obchodní partneři HPE,

atlantis telecom byl v předchozích letech úspěšným distributorem Aruba Networks v ČR a SR. Společně s našimi partnery se nám podařilo realizovat dodávky WLAN technologií mnoha významným zákazníkům. Těchto obchodních úspěchů jsme dosáhli zejména díky aktivnímu obchodnímu úsilí a úzké spolupráci s našimi partnery v předprodejní fázi obchodních případů. Naši inženýři a produktoví specialisté jsou i Vám k dispozici. Poskytnou vám konzultace, odborná školení, pomohou při návrhu a testování nabízeného řešení s využitím profesionálních nástrojů pro plánování a site survey.
 
 
Víte již, že portfolio HPE bylo akvizicí rozšířeno o produkty korporátních řešení Aruba Networks?

Řešení Aruba Networks přináší globálně nejvyspělejší WLAN technologii z hlediska komunikačních možností i bezpečnosti přenosu dat. Špičkové softwarové aplikace ClearPass a AirWave otevírají novou dimenzi podnikové mobility. Platforma Meridian spolu s vlastním HW tzv. beaconů je fenoménem pro lokalizaci v interiéru budov.

Vážíme si toho, že jsme byli společností HPE zvoleni jako Value Added distributor sloučeného portfolia produktů HPE Networking a Aruba Networks, které má nyní dostatečný potenciál na oslovení nejvýznamnějších zákazníků v České republice. Jsme připraveni se s Vámi podílet na rozvoji obchodních příležitostí a poskytovat Vám odbornou, rychlou a spolehlivou podporu při tvorbě zákaznických řešení.

Budeme rádi, pokud nám dáte příležitost Vás v blízké době osobně seznámit s našimi službami.

S pozdravem,

Váš networking tým atlantisu
 
 
 
Zobrazit
v prohlížeči 
  Odhlásit
z mailingu:  
  Kontaktní
informace 
 
 
 
atlantis telecom spol. s r.o.
středisko Networking
Štěrboholská 1427/55
102 00 Praha 10

Telefon: +420 271 001 208
E-mail: networking@atlantis.cz
 
© 2016, atlantis telecom