Vyplněním formuláře obdržíte automaticky nabídku na otestování Poly Sync zdarma a užitečný dokument pro Vaše videokonferenční hovory.

 

 
 
 
   

7 DŮVODŮ, PROČ JE POLY SYNC 20 NEJLEPŠÍM KONFERENČNÍM REPRODUKTOREM PRO PRÁCI Z DOMOVA I KANCELÁŘE.Náš profesní život nadále směřuje k hybridním pracovním modelům, mít profesionální zvuk je proto naprosto zásadní. A přiznejme si to – zvuk vašeho notebooku a smartphonu není nejlepší. Znamená to, že k profesionálnímu zvuku je zapotřebí profesionálních komunikačních nástrojů. Představujeme inteligentní konferenční reproduktor  Poly Sync 20 USB/Bluetooth", navržený speciálně pro moderní profesionály – je elegantní, kompaktní a plný chytrých funkcí, o kterých možná ani nevíte, že je potřebujete.

1 - JEDINEČNÁ KVALITA ZVUKU

Společnost Poly uplatnila více než 50 let zkušeností s prací se zvukem – které začínají s NASA a Apollo 11 – a všechny je vměstnala do jednoho moderního zařízení. Nejen, že svému volajícímu budete znít skvěle, ale i on vám bude připadat, jako by s vámi byl ve stejné místnosti. Sada několika Poly mikrofonů přivádí tento zážitek ze zvuku k životu tak, že snižuje jak ozvěnu, tak nežádoucí šum v pozadí – soustředí se na toho, kdo mluví. A když je potřeba spolupracovat, vynikající zvuk Poly pomáhá tomu, že lidé na obou koncích mohou hovořit současně, aniž by se museli navzájem tlumit, a konverzace tak budou přirozené a nezmeškáte z nich ani slovo.
 

2 - KONFERENČNÍ A HUDEBNÍ REPRODUKTOR S VYSOKÝM VÝKONEM

Každý, kdo v posledních několika měsících pracoval z domova, bude určitě souhlasit s tím, že se hranice mezi prací a domácím životem podstatně stírají. Jednou z oblastí, kde se to opravdu hodí, je technologie podnikové třídy, kterou lze bezproblémově integrovat pro volnočasové účely. Poly Sync 20 je zařízení typu vše v jednom, které spojí produktivitu a hru dohromady. Jeho basreflexní systém s duálními pasivními reproduktory zajišťuje během hovoru vysoce kvalitní, přirozeně znějící hlas, a hluboké basy pro potěšení z oblíbených skladeb při odpočinku mezi hovory.
 

3 - DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIE A NABÍJENÍ ZAŘÍZENÍ


20hodinová výdrž baterie reproduktoru Poly Sync vám umožní pracovat na cestách po celý den. USB port reproduktoru se připojuje k vašemu smartphonu, takže zůstane vždy nabitý a připravený na váš další krok.

4 - PŘIPOJENÍ PŘES BLUETOOTH NEBO USB

Poly Sync 20 se dodává ve dvou různých verzích – Poly Sync 20 a Poly Sync 20+. Obě verze obsahují možnost připojení ke smartphonu přes Bluetooth a k počítači pomocí integrovaného USB kabelu. Poly Sync 20+ obsahuje Bluetooth adaptér BT600 USB, který uživatelům umožňuje bezdrátové připojení k počítači.

5 - MOBILITA JDE RUKU V RUCE S VÝDRŽÍ


Sync 20 jsme navrhli tak, abyste si jej mohli vzít kamkoli – je tenký, lehký a dodává se s přepravním pouzdrem a šňůrkou na zápěstí.


Věděli jsme, že aby vám byl vždy dokonalým pomocníkem, musí být pro váš život na cestách také dostatečně odolný. Proto jsme Poly Sync 20 vyrobili s odolností proti prachu a vodě – což znamená, že je také snadno omyvatelný od nečistot a bakterií.

6 - NASTAVITELNÉ OVLÁDÁNÍ A LED INDIKÁTORY

Efektivní a intuitivní funkce jsou pro design Poly Sync 20 klíčové. Nyní můžete přepínat mezi svými oblíbenými funkcemi, jako je přehrávání nebo pozastavení hudby, opakované vytáčení posledního čísla, hlasový asistent a další – a to pouhým stisknutím programovatelného tlačítka. Na první pohled dobře viditelná lišta světelného LED indikátoru reproduktoru Poly Sync vám umožní zjistit stav hovoru i na dálku.

7 - CERTIFIKACE PRO POUŽITÍ S VAŠÍ OBLÍBENOU PLATFORMOU


Poly Sync 20 funguje bez problémů s vašimi oblíbenými aplikacemi pro spolupráci a komunikaci. Poly Sync 20 má certifikaci na Zoom, můžete tedy počítat s tím, že schůzka přes Zoom proběhne vždy hladce a bez problémů. V uplynulých dnech přibyla navíc verze Poly Sync 20 s certifikací na Microsoft Teams. Tato verze obsahuje vyhrazené tlačítko Teams, aplikaci Teams tak můžete otevřít jediným dotekem. 

TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE

Pokud hledáte nejlepší konferenční a přenosný reproduktor v jednom, Poly Sync 20 nabízí bohatý zvukový zážitek, který se bude časem zlepšovat díky aktualizacím prostřednictvím softwaru Poly a vzdálené správy pro váš IT tým. Toto elegantní a kompaktní zařízení bylo navrženo s ohledem na váš život na cestách. Zvuk v multimediální kvalitě si zamiluje každý hudební fanoušek, a díky množství inteligentních funkcí budou vaše pracovní hovory jednoduché a vždy budou znít skvěle.

Přihlášení

Registrace