Vyplněním údajů do formuláře vám přijdou 2 dokumenty, které by vám mohly pomoc zlepšit video schůzky. Přiložíme také pár detailů o Poly Studio X.

 

 
 
 
   

Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného řešení, kontaktujte nás na: poly@atlantis.cz nebo na čísle +420 271 004 210.


Poly Studio X70

Poly Studio X70 TC8 product video bar
Poly Studio X70 TC8 video bar videokonference
 

Poly Studio X50

Poly Studio X50 TC8 product video bar

Poly Studio X30

Poly Studio X30 TC8 video bar
Poly Studio X30 TC8 video bar videokonference
 

 

Proč si uživatelé Studio X oblíbí?

1. Jednoduchost

Zásadně zjednodušujeme spolupráci na dálku. Pokročilé inteligentní řízení kamery s detekcí hovořících a dynamické přizpůsobení mikrofonů nevyžaduje ovládání uživatelem. Rychlé bezdrátové sdílení dokumentů nativně z mobilních zařízení, volání jedním dotykem a další důležité funkce s extrémním důrazem na jednoduchost.

2. Úžasný zvuk

Řada Studio přináší špičkový zvuk, za který Poly získává nejrůznější ocenění. Unikátní řízení mikrofonů pokrývá celou místnost stejnoměrně. Každý je perfektně slyšet a každý perfektně slyší. 

3. Pro všechny aplikace

Studio je navrženo pro použití ve vámi oblíbeném prostředí. Ať už používáte Poly, Zoom, Microsoft Teams a další, Studio X je připravené a přináší nativní prostředí dané platformy.

4. Bez rušení okolím

Umělá inteligence řídí vestavěné mikrofonní pole tak, aby pokryla přesně vymezený prostor vaší místnosti a současně významně odbourala rušivé zvuky z okolí. Stejně tak jako zvuky klávesnice, klimatizace a podobně.

5. Promyšelný design

Minimum instalačních kabelů, moderní materiály, špičkové dílenské zpracování a celkový minimalistický a funkční design přispívají k tomu, že systém opticky nenarušuje vzhled vaší místnosti a hlavně neruší uživatele během videohovoru.

Proč bude vaše IT mít Studio X v oblibě?

1. Nepotřebuji další PC

Systém all-in-one znamená, že pro vaše video hovory nepotřebujete další PC. Tím snížíte počet použitých kabelů, odstraníte potřebu správy dalšího zařízení, antivirové ochrany, vyhnete se problémům s aktualizacemi a optimalizací výkonu.

2. Snadné nasazení a škálovatelnost

Prakticky jakoukoliv malou a střední místnost zprovozníte během chvilky. All-in-one design a průvodce nastavením vás navedou ke spuštění a používání bez zaváhání.

3. Podpora vašeho software prostředí

Jedinečný přístup v podobě dostupných nativních aplikací různých platforem jako je například Poly, Zoom, Microsoft Teams či volání přes H.323/SIP platformy jako BlueJeans, GoTo Meeting, StarLeaf a další je samozřejmostí.

4. Nízké nároky na IT

Zběsilé hovory s žádostí o technickou podporu před zahájením hovorů se stanou minulostí. Studio X prostě funguje. Díky specializovanému videokonferenčnímu zařízení se váš tým může soustředit na strategie a ne podporu.

5. Jednoduchá správa

Cloudové služby pro správu od Poly urychlí případné rozsáhlejší nasazení a zabezpečí, že vaše Poly systémy jsou neustále připravené k použití, a to průběžně s novými vylepšeními a funkcemi. 
 

Přihlášení

Registrace