Poznáte se? Sedm nejlepších a sedm nejhorších osobnostních profilů pro spolupráci na dálku.

 

 
 
 
   


 

Jen protože je vaše místnost menší, neznamená, že jsou vaše hovory méně důležité. Dopřejte si nejmodernější technologie pro práci se zvukem a obrazem a povzneste vaše video hovory na novou úroveň. Studio se soustředí na váš komfort pro spolupráci na dálku a vyspělou technologii nechává nerušivě na pozadí ukrytou. Seznamte se s novinkou z dílny světového lídra pro videokonferenční komunikaci, Poly Studio.

Poly Studio řady X

 

 

Proč si uživatelé Studio oblíbí?

1

Jednoduchost Zásadně zjednodušujeme spolupráci na dálku. Pokročilé inteligentní řízení kamery s detekcí hovořících a dynamické přizpůsobení mikrofonů nevyžaduje ovládání uživatelem. Rychlé bezdrátové sdílení dokumentů nativně z mobilních zařízení, volání jedním dotykem a další důležité funkce s extrémním důrazem na jednoduchost.

2

Úžasný zvuk Řada Studio přináší špičkový zvuk, za který Poly získává nejrůznější ocenění. Unikátní řízení mikrofonů pokrývá celou místnost stejnoměrně. Každý je perfektně slyšet a každý perfektně slyší.

3

Pro všechny aplikace Studio je navrženo pro použití ve vámi oblíbeném prostředí. Ať už používáte Poly, Zoom, Microsoft Teams a další, Studio je připravené a přináší nativní prostředí dané platformy.

4

Bez rušení okolím Umělá inteligence řídí vestavěné mikrofonní pole tak, aby pokryla přesně vymezený prostor vaší místnosti a současně významně odbourala rušivé zvuky z okolí. Stejně tak jako zvuky klávesnice, klimatizace a podobně.

5

Promyšlený design Minimum instalačních kabelů, moderní materiály, špičkové dílenské zpracování a celkový minimalistický a funkční design přispívají k tomu, že systém opticky nenarušuje vzhled vaší místnosti a hlavně neruší uživatele během videohovoru.
 

Proč bude vaše IT mít Studio v oblibě?

1

Nepotřebuji další PC Systém all-in-one znamená, že pro vaše video hovory nepotřebujete další PC. Tím snížíte počet použitých kabelů, odstraníte potřebu správy dalšího zařízení, antivirové ochrany, vyhnete se problémům s aktualizacemi a optimalizací výkonu.

2

Snadné nasazení a škálovatelnost Prakticky jakoukoliv malou a střední místnost zprovozníte během chvilky. All-in-one design a průvodce nastavením vás navedou ke spuštění a používání bez zaváhání.

3

Podpora vašeho software prostředí Jedinečný přístup v podobě dostupných nativních aplikací různých platforem jako je například Poly, Zoom, Microsoft Teams či volání přes H.323/SIP platformy jako BlueJeans, GoTo Meeting, StarLeaf a další je samozřejmostí.

4

Nízké nároky na IT Zběsilé hovory s žádostí o technickou podporu před zahájením hovorů se stanou minulostí. Studio X prostě funguje. Díky specializovanému videokonferenčnímu zařízení se váš tým může soustředit na strategie a ne podporu.

5

Jednoduchá správa Cloudové služby pro správu od Poly urychlí případné rozsáhlejší nasazení a zabezpečí, že vaše Poly systémy jsou neustále připravené k použití, a to průběžně s novými vylepšeními a funkcemi.
 
 
Vybrané základní parametry technické specifikace: rozlišení 4K / FHD / HD, široký 120° záběr kamery, 5x digitální zoom, 5 špičkových mikrofonů, stereo vstup/výstup 22kHz včetně 3.5 mm jack, výkonné stereo reproduktory, bezdrátové sdílení s Airplay a Miracast, nejmodernější protokoly pro zpracování videa H.264 AVC, H.264 High Profile, H.265, síťové rozhraní 1Gbps ethernet, bezdrátové sítě s WiFi 802.11a/b/g/n/ac (MIMO) a Bluetooth 5.0, 2xUSB-A a 1x USB-C, 1xHDMI vstup, až 2x HDMI výstup, až 60 snímků za vteřinu pro sdílení obsahu, funkce whiteboard.
 

Užitečné odkazy:

Kamera

Funkce „Smooth tracking“ neboli plynulé sledování hovořícího
 

Mikrofon

Ukázka unikátní technologie řízení mikrofonů tzv. „Acoustic Chamber

Ukázka patentované technologie „Acoustic Fence“ respektive snímání zvuku z virtuálně vymezeného prostoru

Odstranění okolních rušivých zvuků „Noise Block
 

Hledáte řešení, tipy a triky pro práci z domova? Zde uvidíte vše přehledně na jedné stránce:

Tipy pro práci z domova

 

Přihlášení

Registrace