Příručka o bezpečnosti podnikové mobility ZDARMA 

Shrnutí


Mobilita a internet věcí (IoT) nabízí podnikům potenciální přínosy — mobilní pracovní síla produktivní kdekoli, vzájemně komunikující stroje, zařízení a systémy — avšak představa bezpočtu různých zařízení připojených k síti budí manažery bezpečnosti a IT ze sna. Cílem tohoto dokumentu je nastínit kroky ve fázi plánování a implementace jako pomoc na vaší cestě k podnikovému prostředí BYOD a IoT.

Budeme se zabývat tím, jak pomocí pravidel lépe řídit prostředí, do něhož uživatelé připojují svá soukromá zařízení (BYOD), a zvládat jejich potenciálně rizikové chování. Ukážeme si také, jak může profilování a kontext pomoci vytvořit prostředí, které umožňuje diferencovaně řídit přístup na základě uživatelských rolí, typů zařízení, vlastnictví a umístění.

Vysvětlíme si také, jak lepší přehled a integrace vašeho systému pro aplikaci pravidel s bezpečnostními řešeními třetích stran může pomoci vytvořit komplexní systém mobilní bezpečnosti — od zařízení přes přístupovou vrstvu a kontrolu provozu po bezpečnostní informace a řízení událostí.

 

Dokument bude zaslán na váš e-mail:

Máte v plánu si pořídit novou nebo rozšířit/obměnit stávající WiFi infrastrukturu?:

Chci se dozvědět více o:

Přihlášení

Registrace